חג פסח ידוע כחג המתנות האולטימטיבי וחבילות השי לפסח מבית טסה הם המתנה מתוקה מורכבת ממתקים ומאפים כשרים לפסח לצד שוקולדים איכותיים שיעשו לכם שמח בפה? לכבוד פסח נפתח בחנויות הרשת פסטיבל אביב במהלכו ימכרו מגוון אדיר של ממתקים, מארזי שי, שוקולד וסוכריות בטעמים שונות במחירים מוזלים לצד עוד הפתעות באווירה חגיגית .

רשת חנויות טסה פתחים את החג בחגיגה בכל המחלקות – במחלקת היין לכבוד פסח. ארגנו לכם מבצעים על מגוון יינות שיכולים ללוות את ארוחת החג או את חבילת השי לפסח. היתרון ברשת  הוא שלכל תקציב תוכלו להתאים חבילת שי  או מארז חג מתוך האריזות הקיימות או תוכלו להרכיב עבורכם בהתאמה אישית חבילה על פי טעמכם ותקציבכם.

רשת החנויות טסה מציעה לכם חווית קניה ייחודית לכבוד פסח כל המוצרים הכשרים והמתוקים מרוכזים במקום אחד. בואו לקנות כל מה שצריך בשביל חבילת שי מהודרת במחירים אטרקטיבים  ה לצד אפשריות אריזה יצירתיות שיהפכו כל אריזה לחגיגה לעיניים …חוויה בטעם טוב- שתסתיים בטעם מתוק שייזכר לאורך זמן.

 

 

רשת החנויות הממתקים טסה מאגדת בתוכה את כל החלומות המתוקים שלכם.
בחנויות הרשת תמצאו מגוון רחב של שוקולדים וסוכריות מסוגים שונים ובגדלים שונים לפי הטעם ובגדלים שונים לפי הטעם הרשת מייבאת עבורכם מגוון מוצרים איכודיים.