עולם הממתקים של טאסא
וואטסאפ
דף הבית   >   חדשות ומאמרים   >   חבילות שי לחגים – איך ומה בוחרים

חבילות שי לחגים – איך ומה בוחרים

הגיע הזמן להתכונן לחגים, שבהם נהוג להעניק חבילות שי לעובדים, חברים ומשפחה. אך האפשרויות הן רבות וקשה לדעת מה לבחור, ולכן הכנו עבורכם מספר טיפים חשובים שיוכלו לעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה והטובה ביותר, ויתאימו גם למועדים וחגים אחרים:

חבילת השי אינה עבורכם

גם אם אתם נהנים מאד להעניק מתנות לאחרים, הרי שאתם חייבים לזכור כי חבילת השי אינה מיועדת לכם בסופו של דבר. כשבוחרים חבילת שי יש לקחת בחשבון ולבדוק את העדפות המקבלים בתוכן ומראה החבילה. אולי ישנן גם מגבלות מיוחדות למקבל. למשל, ייתכן שאסור על המקבל לצרוך סוכר, ולכן חשוב שהחבילה תכלול ממתקים ושוקולדים המומתקים בממתיקים טבעיים ומותרים. צבעי אריזה וקישוטים מסויימים אינם מתאימים לכולם, וכו'. לפני הבחירה נסו לשים לב וללמוד את הצבעים והתכנים האהובים על האנשים להם אתם מתכוונים להעניק את חבילת השי.

חבילות שי לחג

חבילות שי לחגים – באיזה תקציב?

אנחנו מניחים שברצונכם לבחור חבילות שי שיראו נדיבות ויפות ולא יאכזבו את מקבליהן, אך גם מבינים שתקציבכם מוגבל ולא תוכלו להוציא סכום בלתי מוגבל עבור חבילות השי שתרכשו, וזאת התנהלות תקציבית נכונה. אך בתכנון התקציב כדאי לקחת בחשבון מספר נקודות – ראשית, מהו הסכום שהוצאתם בשנה שעברה לרכישת חבילות שי לעובדים? לא מקובל לרדת בסכום משנה לשנה, ומעסיקים רבים מקפידים אף להעלות מעט את סכום המתנה מדי שנה. ואם החבילה מיועדת לחברים או משפחה – האם אותם בני משפחה או ידידים העניקו לכם חבילות שי בחגים או אירועים קודמים? אם כן – באיזה סדר גודל? אין זה מקובל ואף נחשב לחוסר נימוס להשיב חבילות שי קטנות או זולות יותר מאלו שקיבלתם בעבר.

שנית, כדאי לקבוע מראש האם כל העובדים/ בני המשפחה יקבלו חבילה אחידה או דומה, או שיש צורך להתאים את גודל ורמת מחיר החבילה למקבלים השונים.

התייעצו עם המומחים

עם השפע והמבחר האדיר של האפשרויות העומדות בפני הצרכנים, קשה מאד לעיתים לדעת מה מומלץ, מה איכותי ומה כדאי. לא ניתן להתמחות בכל דבר, ולכן רצוי להתייעץ עם מומחים בעלי ניסיון לשם הרכבת חבילת השי שלכם. מומחים אלה ידעו לספר לכם מהו הלהיט הנוכחי בשוק המתוקים, אילו שוקולדים מיובאים חדשים הגיעו זה עתה ואילו הם הפופולריים והאהובים ביותר, מה הולך עם מה, אילו שילובי ממתקים, פינוקים וצבעים אפשר ליצור, אילו אריזות מתאימות וכיצד ניתן לשלב בהן קישוטים נוספים, מה עוד ניתן להכניס לחבילת השי שלכם מלבד ממתקים – יינות, מעדנים מסוגים שונים, וכו'.

אנחנו בטסה מכשירים צוותים מקצועיים העומדים לרשותכם בכל חנויות הרשת ויכולים לספק לכם ייעוץ מהיר ויעיל. העובדים שלנו בעלי ניסיון של שנים, הרכיבו וארזו כבר אלפי חבילות שי ואתם יכולים לסמוך עליהם בעיניים עצומות שייצרו עבורכם את חבילת השי המהממת, מפתיעה ויפה ביותר על פי התקציב שלכם.

בואו לנסות אותנו!

lolypop
מותגים חמים שכולם אוהבים
שוקולד פררו רושה
שוקולד קינדר
שוקולד לינדט
שוקולד מילקה
שוקולד mm
עוגיות אוראו
שוקולד טורינו

*9242

  טלפון רב קוי
לוגו טסה שוקולד