וואטסאפ
דף הבית   >   חדשות ומאמרים   >   ממתקים במשקל – יתרונות וחסרונות

ממתקים במשקל – יתרונות וחסרונות

ממתקים במשקל

מי לא אוהב להיכנס לחנות ממתקים ולראות ערמות צבעוניות של ממתקים במגוון סוגים? כאלה המחכים שתקחו כף גדולה ותעמיסו אותם לתוך שקית כדי לקחת הביתה ולפנק את המשפחה או את עצמכם? קניית ממתקים במשקל יכולה להיות כיף גדול ויש לה יתרונות רבים, אך גם חסרונות. הנה כמה מן היתרונות והחסרונות העיקריים של קניית ממתקים במשקל:

יתרון ראשון חופש בחירה

ישנם סוגים רבים ושונים של ממתקים זמינים בשוק. לרוב אתם יכולים לקנות את הממתקים האהובים עליכם לפי משקל, או באריזה מוכנה מראש. אך אם אתם קונים אריזות כאלו, לא תוכלו לבחור את הכמות המדוייקת הרצויה לכם מן הממתק. באריזות מסויימות בוחרים עבורכם גם את הרכב הצבעים או סוגי הממתקים. כאשר אתם קונים ממתקים במשקל, רק אתם מחליטים איזו כמות לקנות, מאילו צבעים או סוגים לקחת יותר, וכד'. חופש בחירה מוחלט!

יתרון שני מגוון

ישנם סוגי ממתקים מסויימים שמגיעים למכירה רק במשקל, ולא ניתן להשיגם באריזות. לכן קניית ממתקים במשקל מאפשרת לכם להיחשף, לנסות ולטעום סוגי ממתקים חדשים שאולי לא יצא לכם עדיין להכיר מכיוון שהם לא נמצאים על מדפי הממתקים בסופר או במכולת. אלו יכולים להיות ממתקים בצורות חדשות, בטעמים מיוחדים, ממתקים מיובאים אקזוטיים או ממתקים טבעיים בעבודת יד – המגוון הוא עצום ותמיד תוכלו למצוא לכם טעם חדש להתענג עליו.

יתרון שלישי תאווה לעיניים

אין מה לעשות, אנחנו קונים ואוכלים גם עם העיניים, ולחוויה האסתטית של שלל ערמות ממתקים המונחות באופן מגרה ומושך יש גם משמעות. אנחנו רוצים חוויית קנייה מספקת ומפנקת, כיפית ומשובבת נפש. קניית ממתקים במשקל היא אחת מחוויות הקנייה הכי כיפיות, פאן רב-חושי משכר ומהנה.

יתרון רביעי נוחות

אולי אתם מחפשים טעם מסויים או סוג של ממתקים שקשה למצוא בחנויות הרגילות. קל יותר כשאתם יכולים  פשוט להיכנס לחנות ולראות את כל סוגי הממתקים המוצגים כך שתוכלו לראות את כל המבחר ולבחור מה וכמה שבא לכם.

יתרון חמישי מחיר

אנשים שקונים ממתקים במשקל זוכים בדרך כלל לעסקה טובה יותר מאלה שקונים אותם באריזות מוכנות. העלות לקילו נמוכה יותר באופן קנייה זה מכיוון שאין צורך לשלם גם עבור האריזה ושעות עבודה נוספות במפעל הממתקים. כך תוכלו לקבל הרבה יותר ממתקים עבור אותו סכום כסף, או פשוט לשלם פחות.

מצד שני, ישנם גם חסרונות לקניית ממתקים במשקל. כדאי, למשל, לבדוק שהחנות בה אתם רוכשים את הממתקים מקפידה על תנאי הגיינה וסטנדרטים מקסימליים של נקיון וסטריליות. מכיוון שממתקים במשקל בדרך כלל חשופים יותר לסביבתם מאשר ממתקים הנמכרים באריזות ואקום, הם עלולים להיחשף גם לחרקים ולזיהומים. חנות ממתקים טובה תקפיד שהדבר לא יקרה על ידי שימוש בכלים ניתנים לסגירה והקפדה על ניקיון. בנוסף, חנות ממתקים איכותית תקפיד לעקוב אחר תאריך התפוגה של הממתקים בנמכרים במשקל ולהחליפם כדי לשמור על טריות מקסימלית. כדי שלא להעביר זיהומים אל הממתקים, חייבת להיות דרך להעביר את הממתקים לשקית באמצעים סטריליים – כפפות או כף נקייה, ושקיות שיוצרו ללא מגע יד אדם. בימינו, תקופת הקורונה, חובה שיימצא בחנות גם ג'ל לחיטוי הידיים בכל מקרה כדי שאנשים יוכלו לוודא שידיהם נקיות לפני שהם מתקרבים לממתקים. כל אלה קריטיים לשמירה על בריאותכם, ולגיטימי שתפנו לצוות החנות ותבדקו כל מה שמטריד אתכם בנושא.

 

בחנויות שלנו אנו מקפידים על טריות וניקיון מיטביים של הממתקים הנמכרים אצלנו במשקל, ובכלל. בכל מקרה שאינכם בטוחים תוכלו לפנות לצוותים המומחים שלנו ולבקש מהם הוכחת טריות למוצרים.

 

אולי יעניין אתכם גם – ממתקים בסיטונאות

lolypop
מותגים חמים שכולם אוהבים
שוקולד פררו רושה
שוקולד קינדר
שוקולד לינדט
שוקולד מילקה
שוקולד mm
עוגיות אוראו
שוקולד טורינו

*9242

  טלפון רב קוי
לוגו טסה שוקולד