עולם הממתקים של טאסא
וואטסאפ
דף הבית   >   חדשות ומאמרים   >   מהו שוקולד ממותג?

מהו שוקולד ממותג?

שוקולד ממותג

שוקולד ממותג הוא כינוי לממתק שוקולד שמשנים את אריזתו או את הממתק עצמו כך שיציג את שם החברה או האדם המעניק אותו במתנה. שוקולדים ממותגים מחולקים על ידי זוגות באירועי חתונות, על ידי משפחות באירועי בר-מצוות ובריתות, על ידי חברות ועסקים באירועים וכנסים עסקיים או שמוענקים לעובדים בחגים, וכד'. אז מהן האפשרויות ומה עוד כדאי לדעת על שוקולד ממותג?

אפשרויות מיתוג לשוקולד

ניתן למתג ממתקי שוקולד בדרכים שונות. אחת הדרכים הקלות והפשוטות היא לשנות את אריזת השוקולד ולהתאים אותה כך שתציג את צבעי ולוגו המותג העסקי שלכם, את שמכם, כיתובים שונים ואפילו ברכות לעובדים, ללקוחות או לאורחי האירוע שלכם. הכיתובים יכולים לכלול ברכות לחג שמח, משפטי אהבה לחג האהבה כמו "אני אוהב אותך" או "חג אהבה שמח!", סלוגנים ומוטו של החברה או העסק שלכם, ברכות עסקיות או מסרים שיווקיים, מסרי השראה ומוטיבציה, וכו'.

ניתן למתג ממתקי שוקולד מסוגים מגוונים, כגון פרלינים, חפיסות שוקולד שלמות, ברי שוקולד, חטיפי ופלים שוקולד, מטבעות שוקולד, ועוד. אפשר להכין אריזות יפהפיות למארזי שוקולדים ובונבוניירות בכל הגדלים ורמות המחיר עם המיתוג שלכם או עם ברכה יפה לאורחים, אפשר לארוז שוקולדים בצורת מטילי זהב, חמסות משוקולד או שלטי שוקולד עם כיתוב, להכין צנצנות ממתקי שוקולד מעוצבות וממותגות או קופסאות פח מעוצבות עם מטבעות שוקולד שאריזתם ממותגת גם היא, למתג לקקני שוקולד, ועוד.

לאילו צרכים כדאי להפיק שוקולדים ממותגים?

אם אתם אנשים פרטיים, לרוב תרצו להפיק ממתקי שוקולד ממותגים כממתקים לאירועים משפחתיים גדולים, כגון חתונות, בר-מצוות, ברית או בריתה, מסיבת רווקות, וכד'. עבור בעלי עסקים וחברות, השימושים הם רבים מספור – תוכלו להפיק את השוקולד הממותג שלכם ולהעניק אותו במתנה לעובדים בחגים או כצ'ופר על הצטיינות, לימי הולדת של עובדים או להעברת מסר אחר כלשהו לעובדים, ללקוחות כמתנות חתימה, לקידום מכירות, כמתנות באירועי חברה או כנסים שאתם משתתפים בהם, כמתנות לספקים וחברות אחרות שאתם עובדים איתן, ועוד ועוד.

טיפים נוספים להפקת שוקולד ממותג:

בדקו שהשוקולד נארז באופן העולה בקנה אחד עם תקני משרד הבריאות וחוקי המדינה בנושא כדי שלא ייפגם בתהליך ויהווה סכנה בריאותית. חברות ממתקים אחראיות ידאגו לזאת עבורכם.

וודאו שהשוקולדים שאתם בוחרים למיתוג הם שוקולדים איכותיים ובעלי רכיבים טובים, ולא שוקולדים ירודים באיכותם שאף אחד לא באמת רוצה לקבל ויפגעו בתדמית שלכם מול מקבלי המתנה. רבים כיום מעדיפים רכיבים שאינם כוללים חומרים משמרים, שמיוצרים באופן שאינו פוגע בסביבה או אפילו אורגניים. אז אם יש אפשרות – בחרו בחירות בריאות ו"ירוקות" עד כמה שאפשר.

הזמינו את השוקולדים הממותגים שלכם די זמן מראש כדי לוודא שיהיו מוכנים לאירוע שלכם או לחג מתקרב ולא יתעכבו.

שימו לב לעניין הכשרות – אם אתם עומדים להעניק את השוקולד לאנשים שעשויים להיות שומרי כשרות, יש לתת על כך את הדעת.

החליטו מראש איזה עיצוב וכיתוב אתם מעוניינים להכין עבור השוקולד הממותג שלכם. אם אתם מעסיקים או עובדים עם מעצבים גרפיים, בדקו איתם אם יוכלו להכין עיצוב עבורכם. אם יש לעסק שלכם כבר תיק מותג עם צבעי וערכי מותג מוכנים, כדאי מאד לעשות בו שימוש גם עבור השוקולד שאתם מזמינים, כדי שכל עיצוב העסק שלכם יהיה אחיד ותואם.

 

עוד לא נולד האדם שלא יעלה חיוך על פניו כאשר מעניקים לו שוקולד במתנה, גם אם הוא קטן וסמלי, ובמיוחד אם הוא נושא ברכה יפה, מסר משמעותי או כיתוב משעשע. לכן שוקולד ממותג הוא מתנה נפלאה כמעט לכל אחד, פתרון מושלם לפינוק קטן לעובד, לקוח או אורח. אם תרצו להתייעץ בנושא השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, או התייעצו עם הצוותים המומחים שלנו בכל החנויות.

 

 

lolypop
מותגים חמים שכולם אוהבים
שוקולד פררו רושה
שוקולד קינדר
שוקולד לינדט
שוקולד מילקה
שוקולד mm
עוגיות אוראו
שוקולד טורינו

*9242

  טלפון רב קוי
לוגו טסה שוקולד