עולם הממתקים של טאסא
וואטסאפ

חדש! חנות טסה און ליין!

מעכשיו כל המוצרים האהובים והרבה יותר מבצעים באתר החנות החדש של טסה!

דף הבית  >   תרומה לקהילה

תרומה לקהילה

כאנשים העוסקים בתחום הממתקים, אנו מאמינים שעזרה לזולת ותרומה לקהילה הן אבני היסוד לעולם מתוק יותר, ולכן אנו משקיעים זמן ומשאבים רבים למען עשייה ציבורית, חינוכית והתנדבותית, יוזמים ומשתתפים בפעילויות מגוונות לאורך כל השנה, וביניהן חלוקת ממתקים, העסקת בעלי מוגבלויות, תרומת מעשרות ותרומות כספיות נוספות. פעילויות אלו נעשות בתיאום עם עמותות וגופים שונים, כי מתוק זה לא רק שוקולד – זו גם דרך חיים.

 

תוכלו למצוא עוד עדכונים וחדשות על פעילויותינו גם בתחום התרומה לקהילה בעמוד חדשות ומאמרים באתר. 

 • תרומה לילדים
  +
  במהלך שנות פעילותינו נבנתה מערכת יחסים חמה ואוהדת בינינו לבין "כנפיים של קרמבו" - תנועת נוער המשלבת ילדים ונוער מהחינוך הכללי ומהחינוך המיוחד. כחלק משיתוף הפעולה, חברת טסה דואגת לתת חסות לפעילויות התנועה ולספק ממתקים וכיבוד לארועים שהתנועה מקיימת. למשל : פתיחת סניף חדש, מסיבות פתיחת שנה וסיום שנה, ועוד.
 • תורמים בשמחה בטסה
  +
  אין תחושה יותר ממלאת ומרגשת מאשר לחלק חבילות שי לילדים בבתי חולים. אנו מגייסים תלמידי בתי ספר מתנדבים המצטרפים אלינו ויוצאים לחלק חבילות שי בבתי חולים בסופי שבוע, בפורים ובחנוכה.
 • עזרה לזולת בטסה שוקולד
  +
  טסה תומכת ותורמת גם לארגון "לקט", ארגון המספק אוכל לנזקקים.
 • טסה תורמת לקהילה
  +
  בזמן מבצע עמוד ענן דאגנו לפנק חיילים בעמדות השונות. פתחנו נקודות איסוף בכל סניפי טסה, אליהם יכלו אזרחים להביא מוצרים בסיסיים, ילדים ציירו ציורים לחיילים ואנו דאגנו להעביר את כל המוצרים לחיילים הנמצאים בשטח ולחמם להם את הלב!
מותגים חמים שכולם אוהבים
שוקולד פררו רושה
שוקולד קינדר
שוקולד לינדט
שוקולד מילקה
שוקולד mm
עוגיות אוראו
שוקולד טורינו

*9242

  טלפון רב קוי
לוגו טסה שוקולד